Amis Sp. z o.o.
ul. Turystyczna 96B
20-230 Lublin

info@filipczuk.pl   |   infolinia: 81 746 10 00

STANDOBLUE

STANDOBLUE - Technologia stworzona dla Ciebie.

Nowa technologia Standoblue znakomicie wkomponowuje się w obecne portfolio produktów Standox. Jej innowacyjne właściwości przynoszą korzyści, które są kluczowe w codziennej pracy lakierniczej – od doskonałego dopasowania kolorystycznego do perfekcyjnej powłoki bez względu na zastosowanie indywidualnego stylu aplikacji. Co więcej, nowa technologia to powtarzalne rezultaty oraz szybka aplikacja poprzez nałożenie 1,5 warstwy.

System Standoblue nie ulega wpływom warunków, w których pracujesz, więc można go zastosować w większości warsztatów. Nie bacząc na klimat czy warunki, technologia ta za każdym razem dostarczy rezultaty najwyższej jakości. A kolejnymi mocnymi stronami jest szybkość schnięcia i idealne cieniowanie nawet na małych elementach. Dokładne dopasowanie kolorystyczne wsparte zostaje eksperckimi narzędziami kolorystycznymi – spektrofotometrem Genius, colorboxem i dodatkowymi próbnikami.

Odpowiedź na każde warunki pracy

Jak określić najlepszy klimat do wykonywania prac renowacyjnych? Do tej pory odpowiedź na to pytanie była trudna, zważywszy, że nawet drobne zmiany temperatury czy wilgotności mogły mieć wpływ na rezultaty aplikacji. Oznaczało to, że wyniki procesu naprawy lakierniczej zależały sporo od trybu aplikacji, te zaś mogły różnić się ze sobą. Standox podjął to wyzwanie tworząc system, który otwiera nowe horyzonty. Oprócz korzyści technologicznych Standoblue daje elastyczność, która pozwala na otrzymanie perfekcyjnych rezultatów w różniących się warunkach pracy warsztatu. Wszystko po to, by móc skupić się nad wykonaniem idealnej naprawy, a nie martwić się o paramatery panujące w kabinie lakierniczej.

Standoblue – Idealne, jednolite powierzchnie

“Profesjonalista widzi każde odcięcie!” - tak powiedział doświadczony lakiernik, tym samym rzucając wyzwanie twórcom Standoblue. Rzeczywiście, naprawy punktowe to moment próby dla każdego systemu lakierów, ponieważ wtedy dopiero widać czy farba łatwo daje się wycieniować. Standoblue zdaje również i na tym polu egazmin, między innymi dlatego, że szybko i równo schnie. Dlatego Standoblue to dobry wybór zarówno w przypadkach renowacji całościowej jak i elementów. Rezultaty są inspirujące za każdym razem – nie widać przejść kolorystycznych, ani różnic pomiędzy elementem naprawianym, a oryginalnym kolorem karoserii.

Standoblue – Proste użycie, łatwość pracy

Nareszcie jest nowa technologia, która nie komplikuje pracy lecz ułatwia wiele aspektów. Standoblue jest unikatową technologią, która powoduje przyspieszenie procesów już od pierszego dnia stosowania. Po prostu należy przygotować mieszankę, dodać Regulator Lepkości, aplikować półtorej warstwy i praca zakończona. System Standoblue aplikuje się tak łatwo, ponieważ właściwości produktu opracowano tak, by uniknąć “błędów aplikacyjnych”. Idealny kolor nie będzie więc zależał od wyboru pistoletu czy też stylu pracy lakiernika. Ci, którzy do tej pory wykorzystywali system Standohyd nie powinni się obawiać. Nie będą zmuszeni rezygnować ze swoich przyzwyczajeń – może za wyjątkiem faktu, iż teraz zamiast wody do mieszanki trzeba dodać Regulator Lepkości.