Amis Sp. z o.o.
ul. Turystyczna 96B
20-230 Lublin

info@filipczuk.pl   |   infolinia: 81 746 10 00

Linia Exclusive Line

Grand Prix kolorów, czyli linia Exclusive Line

Linia produktów Exclusive Line to innowacyjna gama luksusowych lakierów, które zależnie od kąta padania światła wielokrotnie zmieniają swoją barwę. To powoduje, że samochód może stać się niepowtarzalnie piękny i atrakcyjny.

RED ROCKET

To kolor nawiązujący do noworocznych fajerwerków – połączenie czerwieni, złota i brązu. Zależnie od kąta padania światła, ten unikatowy lakier z efektem specjalnym będzie zmieniał się z płomienistego pomarańczu poprzez ognisty cynober w rozżarzoną czerwień przypominającą nadmorski zachód słońca.

Red Rocket to najwyższej klasy lakier, który przekształci każdy samochód w olśniewającą gwiazdę. Ponieważ receptura oparta jest na systemie wodnym produkt ten jest przyjazny środowisku, a więc oprócz niesamowitego wyglądu zapewnia małą zawartość rozpuszczalników i gładką aplikację, a także nieskazitelnie dobre krycie i gwarantowaną jakość.

MIAMI MINT

Są miejsca na ziemi, które są prawdziwym rajem dla urlopowiczów – jednym z takich właśnie miejsc jest Miami na południu Florydy. Miejsce niewiarygodnie świeże i barwne, jak letni koktajl. Dniem i nocą pulsuje tu życie. Od kąpieli słonecznych na plaży, po kąpiele wodne w oceanie. Poprzez buszowanie wśród papug, po zakupy w hiszpańskim zakątku a na koniec nocne życie w niezliczonych barach na plaży Miami.
 
Różnorodność tego miejsca Standox zamknął w kolorze Miami Mint. Ten kolor serii Exclusive Line odzwierciedla pełne werwy uczucie korzystania z życia. Młodość, nowoczesność i chęć przygody. Miami Mint to oddech Florydy, fascynujące momenty przejścia z miętowej zieleni poprzez zachmurzony turkus po nieskażony błękit Atlantyku – a wszystko w zależności od kąta załamania światła.
 
Również przy zachmurzonym niebie kolor ten nic nie traci na swojej atrakcyjności: specjalny pigment gwarantuje ekstremalnie mocne załamywanie światła utrzymując stale efekt Flip-Flop.

ATLANTIS BLUE

Tajemniczy i ekscytujący – tak w skrócie określić ten kolor z serii Exclusive Line „Atlantis Blue”. Opalizujący lakier mieni się odcieniami od czarno-niebieskiego, poprzez iskrzącą zieleń szmaragdu aż do pogodnego akwamarynu. Tajemnicza zmiana światła i odcienie wyczarowują obrazy zatopionej wyspy Atlantydy. Atlantis Blue to pierwszy kolor z serii Exclusive Line w systemie wodorozcieńczalnym.
 
Atlantis Blue aplikuje się jak Standohyd Basecoat, bazowy lakier wodorozcieńczalny Standox. Lakier ten zawiera specjalne pigmenty efektowe o szczególnie intensywnym spektrum. Nie jest wymagane stosowanie specjalnego podkładu – Atlantis Blue to całkowicie kryjący kolor.
 
Liczne odcienie kolorystyczne podziwiać można nie tylko w pełnym świetle słonecznym; gdy niebo jest zachmurzone Atlantis Blue nic nie traci na wyglądzie. Właściciel samochodu, wybierając ten właśnie kolor, może być pewnym, że jego samochód przyciągnie uwagę każdego – elegancki i wyrafinowany, ujawniający dobry smak i styl.

BLUE FLAME

Chłodne płomienie i pokaz sztucznych ogni – takie właśnie niesamowite połączenie i niepowtarzalny efekt prezentuje nowy kolor z linii Standox Exclusive Line nazwany Blue Flame .
Zależnie od konta padania światła przekształca się z błękitu o ciemnym, prawie czarnym flopie, w mocną zieleń wzbogaconą oliwkowo-złotymi refleksami. W ten sposób sylwetka samochodu otrzymuje niesamowitą linię. Im dłużej się przypatrujemy, tym więcej odkrywamy efektów. Są one widocznie nie tylko przy słonecznej pogodzie – nawet gdy niebo jest zachmurzone z pewnością nikt nie przejdzie obojętnie obok samochodu w wyjątkowym kolorze Blue Flame.

Blue Flame to czwarty z kolei wodorozcieńczalny odcień z limitowanej serii Exclusive Line dostępnej wyłącznie na specjalne zamówienie.