PHU Filipczuk
ul. Turystyczna 96B
20-230 Lublin

info@filipczuk.pl   |   infolinia: 81 746 10 00

Prosty Proces - Rewelacyjny Rezultat

Prosty Proces - Rewelacyjny Rezultat

22.08.2013 | 12:22

Od czasu wprowadzenia na rynek w 2011 r., Standoblue zyskuje uznanie coraz liczniejszego grona warsztatów premium z całej Polski. Obecnie wodorozcieńczalny system lakierów do renowacji marki Standox jest wykorzystywany w ponad 70 serwisach z segmentu A, a ich liczba stale rośnie. W Europie Standoblue znajduje się w ponad 2500 warsztatach, ale stosowany jest także w USA, Kanadzie i Brazylii.

Dlaczego Standoblue cieszy się przychylnością i zaufaniem najlepszych serwisów z Polski i zagranicy?  Klienci cenią system Standoblue przede wszystkim za wspaniałe rezultaty oraz łatwy proces. System pozwala na poprawę standardów jakości naprawy renowacyjnej oraz usprawnie procesów zachodzących w lakierni dostarczając efektywnych rozwiązań. Jednym z nich jest prosty proces cieniowania.

Uproszczenie procesu cieniowania dzięki systemowi Standoblue może osiągnąć każdy warsztat, który przestrzega zaleceń producenta i wskazówek przygotowanych przez doradców technicznych Standox.

Aby uzyskać idealny rezultat naprawy i uniknąć wystąpienia wad lakierniczych, takich jak chmurkowanie i efekt halo w miejscach przejścia, należy stosować się do prostych zasad podczas procesu cieniowania:

1. Należy aplikować 1-2 zamknięte warstwy Standoblue Color Blend w miejscach przejścia oraz na elementy sąsiadujące.

2. Następnie, bez czasu odparowania, należy aplikować jedną warstwę lakieru bazowego Standoblue na wypełniacz, aż do krawędzi mokrej powłoki Standoblue Color Blend, rozszerzając aplikację na sąsiadującą powierzchnię lub elementy.

3. Następnie, należy aplikować warstwę z efektem (warstwę wypylającą) przecieniowując do jeszcze mokrej powłoki Color Blend Standoblue.

Prosty Proces - Rewelacyjny Rezultat.

Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z Doradcą Technicznym marki Standox!

Standox jest marką obecną od ponad 50 lat na rynkach światowych. Ze swoją siedzibą w Wuppertalu (Niemcy) obejmuje dystrybucję w ponad 80 krajach. W ofercie posiada pełną gamę niekwestionowanej jakości nowoczesnych produktów przeznaczonych do lakiernictwa renowacyjnego zarówno samochodów osobowych jak i użytkowych. Standox wyznaje filozofię dostarczania godnych zaufania produktów wedle życzeń i potrzeb klienta, troskę o środowisko naturalne, lecz przede wszystkim kładzie nacisk na pomoc w osiąganiu sukcesów swoich partnerów.

Axalta Coating Systems Poland  Sp. z o.o.
ul. Postępu 17B
02-676 Warszawa
Kontakt:
Dział Marketingu
Marta Blachani
marta.blachani@dupont.com
Tel.kom. 662 276 360
Tel. (22) 329 15 43

Lista aktualności